Manicure i pedicure hybrydowy

pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy. Moje doświadczenia.

Zapewne większość z Was, tak samo jak ja uwielbia być posiadaczką zadbanych paznokci. Dobrym sposobem jest wizyta u kosmetyczki, która stworzy na naszych paznokciach niepowtarzalny wzorek, pomaluje je zgodnie z naszymi wymaganiami, dodatkowo nawilży i odpowiednio zadba o nasze dłonie. Dzięki takiemu zabiegowi czujemy się wyjątkowo. Piękne paznokcie niejednej z nas podnoszą samoocenę. Ten post poświęcam jednak tematowi „Manicure i pedicure hybrydowy”; który według mnie w najmniejszym stopniu niszczy płytkę paznokcia. Niejednokrotnie miałam nakładany żel, czy akryl. I przyznam szczerze, że po takich zabiegach doprowadzenie moich paznokci do idealnego stanu zajmowało mi bardzo dużo czasu. Miałam tak drastycznie zniszczoną płytkę, że zaczęłam się zniechęcać. Tym oto sposobem zaczęłam szukać innych rozwiązań, aby przez dłuższy czas cieszyć się idealnymi paznokciami i nie martwić się o odpryskujący lakier, czy malowanie paznokci co drugi dzień…

Zobacz także : http://www.annamazurek.com

Dzięki temu trafiłam do kosmetyczki na manicure hybrydowy. Byłam zachwycona efektem. Przez co najmniej 2-3 tygodnie mogłam cieszyć się pięknymi paznokciami. Gdy nadchodził moment, że miałam znaczne odrosty, powtarzałam zabieg. Oczywiście od czasu do czasu robiłam miesięczną przerwę na regenerację. Ostatnio jednak coś się zmieniło. Zaświeciła mi się czerwona lampka.

Doszłam do wniosku, że skoro uwielbiam ten rodzaj relaksu to dlaczego by nie zainwestować we własny zestaw manicure i pedicure hybrydowy. Na paznokcie wydawałam sporą sumę pieniędzy, więc wniosek był prosty. Poszperałam trochę w Internecie w poszukiwaniu najlepszego zestawu startowego i tym oto sposobem wygrał Semilac. Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich potrzebnych przyborów do wykonywania manicure/pedicure hybrydowego. Przez 2-3 miesiące zamierzam najpierw ćwiczyć na sobie i moich odważnych koleżankach. Po tym okresie zainwestuje w odpowiednie kursy, aby móc wykonywać to co kocham. Gdy się we wszystko wdrożę, zrobię ranking najlepszych lakierów wg mnie.

Piszcie proszę w komentarzach jakie Wy macie doświadczenia, historie związane z manicure i pedicure hybrydowym? Czy według Was warto?

Powrót do kategorii uroda lub mapy witryny .