Jak zrobić śmieszne zdjęcia

Uśmiech minionek

Nie podobają Ci się twoje zdjęcia? Od fotografii oczekujesz wykrzesania emocji? Chcesz, żeby odbiorca śmiał się, aż mu się zrobi sześciopak na brzuchu? Podpowiemy Ci jak stworzyć śmieszne zdjęcia. Nie wiesz jak zrobić śmieszne zdjęcia?

 

Przede wszystkim dystans do samego siebie!

Korzystając z samowyzwalacza, po prostu zaszalej. Dodatkowo ustaw na serię zdjęć i po prostu zmieniaj miny na każde uderzenie migawki. Do tego dodaj odpowiednią stylizację, a efekt na pewno będzie udany! Pomaluj się, załóż jaskrawe stroje, natapiruj włosy, a jeśli jesteś mężczyzną, to ogól połowę kilkudniowego zarostu, albo pół brody. Zadbaj o szczegóły. Jeśli Ciebie rozbawi samo tworzenie zdjęcia, to efekty również będą zadowalające. Kombinuj i bądź kreatywny. Zapomnij o barierach i po prostu dobrze się baw! Śmieszne zdjęcia ślubne są na porządku dziennym dlatego warto je przed pokazaniem innym edytować.

Edytuj zdjęcia

W internecie bardzo łatwo znaleźć stronę, która umożliwia edycję zdjęcia. Możesz robić efekty fotograficzne, kolaże ze zdjęciami siebie samego, swoich przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów z klasy, a nawet swojego szefa. Zapewne nie jeden raz bawiłeś się, doklejając twarze do zdjęć gwiazd, osób w śmiesznych pozycjach itd. Internet jest miejscem gdzie możesz to robić, kiedy tylko chcesz, a możliwości do tego typu zabawy jest naprawdę wiele. Oto kilka z nich;

Diary of the Dead Zombie Face Changer – gdzie przerobisz swoje zdjęcia tak, aby wyglądać, jak zombie.
Faceinhole – udostępnia obrazy z wyciętym miejscem, gdzie możesz umieścić dowolną twarz
Gizmoz – daje możliwość animowania dowolnej fotografii wrzuconej na serwer
MagMyPic – to narzędzie do umieszczania swoich zdjęć na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów.
Piki Kids – dzięki tej stronie utworzysz ciekawą historię w postaci komiksu.


Jak zrobić fajne zdjęcia – wykorzystaj Snapchata

Większość z nas posiada smartphona dlatego zainstalowanie Snapchata nie jest problemem. Korzystając z przedniej kamerki, możesz zaznaczyć kontur twarzy, a wtedy pojawią się różne ikonki, które możesz wykorzystać do tego, aby zrobić śmieszne zdjęcie.Masz możliwość deformowania twarzy- tworzenia wielkiego czoła, kwadratowego podbródka, ogromnych oczu czy tworzenia głowy niczym kosmita.A może chcesz wyglądać jak zajączek, piesek, kotek, nawet i pająk? Taka opcja również znajduje się w wachlarzu oferowanym przez Snapa. Takie humorystyczne zdjęcia robią coraz większą furorę, warto zrobić sobie taką pamiątkę i za 30lat pokazać to potomnym :).

Poproś użytkowników Facebooka!

Pewnie każdy z nas spotkał się z profilem, czy też stroną, na którą można wrzucić zdjęcie i wtedy ktoś, w komiczny sposób, po prostu je przerabia. Pod postem pojawia się masa zmienionych fotek. Każdy edytuje coś innego. Przemieszcza osoby, wkleja kogoś, zmienia proporcje ciała. Inwencja twórcza nie jest tam niczym ograniczona. Możesz przerobić zdjęcie, jak ci się tylko podoba. Jedno jest pewne- pierwiastek humoru na pewno będzie wykorzystany. Jak to działa? Po prostu dodajesz albo własne zdjęcie, albo próbujesz swoich sił w śmiesznej przeróbce fotografii. Nawet nie musisz się udzielać, samo oglądanie nie jest zabronione. Jak widać, użytkownicy Facebooka nie ograniczają się do wstawiania obrazków z Kwejka i sami kreują nowe, humorystyczne obrazy.

Chcesz nietuzinkowej fotografii? Pozwól zadziałać internautom, programom i licznym aplikacjom. Miej dystans do siebie, a takie kreatywne i zabawne zdjęcia będą o wiele lepszą pamiątką na stare lata. Już chyba teraz wiesz jak zrobić fajne zdjęcia?

Powrót do kategorii Fotografia lub do mapy strony .